Πρακτική Άσκηση μέσω ΕΣΠΑ

Δίνεται παράταση της προθεσμίας υποβολής της ηλεκτρονικής «Καρτέλας Πρακτικής Άσκησης » στο pa.uth.gr με κωδικό θέσης από τον Άτλα, έως και την  Παρασκευή  27 Μαΐου 2022 (24.00).

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΣΙΤΙΣΗΣ-ΣΤΕΓΑΣΗΣ ΑΚ ΕΤΟΥΣ 2022-2023

Ανακοίνωση ΣΙΤΙΣΗΣ-ΣΤΕΓΑΣΗΣ ακ. έτους 2021-2022

Ανακοίνωση για Πρακτική Άσκηση

Παρακαλούνται όλοι οι φοιτητές που πρόκειται πραγματοποιήσουν πρακτική άσκηση, να καταθέσουν στη γραμματεία του Τμήματος το σχετικό έντυπο της αίτησης/έγκρισης (Έντυπο 4), όπου δηλώνεται ο τρόπος πραγματοποίησης της πρακτικής (εντός ή εκτός ΕΣΠΑ), καθώς και ο φορέας που θα πραγματοποιηθεί η ΠΑ.

Ειδικά για  την πρακτική άσκηση ‘’εκτός ΕΣΠΑ’’, οι φοιτητές θα πρέπει ταυτόχρονα να προσκομίσουν και το σχετικό έντυπο Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος από το Φορέα Υποδοχής Πρακτικής Άσκησης (Έντυπο 2), μαζί με το προτεινόμενο πρωτόκολλο συνεργασίας (Έντυπο 3).

Όλα τα σχετικά έντυπα είναι αναρτημένα στο e-class (https://eclass.uth.gr/courses/AS_U_168/ ).

Καταληκτική ημερομηνία υποβολής αιτήσεων 03/06/2022.