Τμήμα Επιστήμης Ζωικής Παραγωγής | Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας

Παράταση – Αίτηση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για συμμετοχή στο επιδοτούμενο πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης (μέσω ΕΣΠΑ) του Τμήματος Επιστήμης Ζωικής Παραγωγής.

Αγαπητοί/ες Φοιτητές/τριες,

Σας ενημερώνουμε ότι λόγω του μικρού αριθμού αιτήσεων εκδήλωσης ενδιαφέροντος που υποβλήθηκαν (25 αιτήσεις από 40 θέσεις) δίνεται η δυνατότητα, για όποιο/α φοιτητή/τρια να υποβάλει Αίτηση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για συμμετοχή στο επιδοτούμενο πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης (μέσω ΕΣΠΑ) του Τμήματος Επιστήμης Ζωικής Παραγωγής.

Η ΝΕΑ προθεσμία ορίζεται από Δευτέρα 1/4/2024 και ώρα 15:00μμ έως Παρασκευή 05/04/2024 και ώρα 10:00πμ

Η λήξη του διαστήματος υποβολής αιτήσεων ορίζεται 05/04/2024 και ώρα 10:00πμ.

Με τη λήξη της προθεσμίας θα ακολουθήσει η μοριοδότηση των υποψηφίων και η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων στην Ιστοσελίδα του Γραφείου Πρακτικής Άσκησης, ώστε να ενημερωθείτε σχετικά με την κατάταξή σας!

Παρακαλούμε συμβουλευτείτε το ακόλουθο αρχείο (Αναρτημένο στο υποσύστημα της eclass,  Έγγραφα , ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ 14-3-2024- Παρουσίαση ΤΕΖΠ_2024_ΕΣΠΑ) με όλες τις απαραίτητες προϋποθέσεις και οδηγίες συμμετοχής, όπως αυτό σας παρουσιάστηκε στη σχετική εκδήλωση ενημέρωσης που πραγματοποιήθηκε για το Τμήμα.