ΜΠΣ_ΤΕΖΠ_Logo

Π.Μ.Σ. «Ζωική Παραγωγή και Περιβαλλοντική Διαχείριση» 2η Πρόσκληση Υποβολής Υποψηφιοτήτων – Ακαδημαϊκού Έτους 2023-2024

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
«Ζωική Παραγωγή και Περιβαλλοντική Διαχείριση»
«MSc in Animal Production and Environmental Management»
2η Πρόσκληση Υποβολής Υποψηφιοτήτων – Ακαδημαϊκού Έτους 2023-2024ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ

Το Τμήμα Επιστήμης Ζωικής Παραγωγής του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας καλεί τους ενδιαφερόμενους να υποβάλουν υποψηφιότητα για την παρακολούθηση του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΠΜΣ) «Ζωική Παραγωγή και Περιβαλλοντική Διαχείριση» για το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024.

Για περισσότερες πληροφορίες, οι ενδιαφερόμενοι-ες καλούνται να ανατρέξουν στην ιστοσελίδα του Π.Μ.Σ https://as.uth.gr/spoudes/metaptychiakes/ καθώς και στη Γραμματεία (Τρίτη-Τετάρτη-Πέμπτη, 09:00-14:00) τηλέφωνο 2410-684476, email: msc-as@uth.gr.

Για να υποβάλετε υποψηφιότητα μπορείτε να διαβάσετε την προκήρυξη και συμπληρώστε την αίτηση.

Η Γραμματεία του ΠΜΣ